SEARCH ENGINE MARKETING (SEM)

AnasayfaSEARCH ENGINE MARKETING (SEM)

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

SEM çalışması Google aramalarında yeşil renkte reklam konumunda en üst sıralarda gözükmenizi sağlar. Google AdWords ile, Google Arama motorunun ilk sayfasında bulunursunuz. Potansiyel müşteriler AdWords reklamı yapan siteye tıklama ile ulaşmaktadır. Bu sayede kullanıcılar, sunulan ürün hakkında hızlı bir şekilde bilgi edinebilir ve gerekli satın alma işlemini yapabilir. AdWords için Google şirketine ödenen bedel Google AdWords yoluyla kazanılan tıklama sayısına bağlıdır.

Doğru planlama ve optimizasyon, Google AdWords reklamınızın etkinliğini ve kaliteli ziyaretçi sayısını artırır. Genç ve dinamik ekibimiz başarınız için profesyonel Google AdWords reklamları ile daha fazla müşteri kazanmanızı sağlar.

EcoMedya® ‘da Google AdWords planlaması ve maliyet Google Adwords reklam kampanyasının bedelini, tıklama maliyeti ve aylık hizmet ücreti oluşturur.

EcoMedya® web sitenizin analizini yapar ve hedef kitlenize ulaşmanız için doğru anahtar kelimeleri tanımlar. Arama motorlarında reklamınızın başarısı için en doğru ve en etkili anahtar kelimeleri belirler. Ayrıca, düzenli periyotlarda rapor sunarak internet reklamlarınızın başarısı hakkında bilgilendirir.

Ekibimiz tüm kampanya yönetimini üstlenir, çünkü iyi ve kaliteli hizmet başarının anahtarıdır. Müşterilerimizin her an yanında bulunarak tüm yönleriyle en iyi hizmeti sağlamaya önem veriyoruz.

color
http://ecomedyagrubu.com/wp-content/themes/quercus/
http://ecomedyagrubu.com/
#c1c1c1
style1
paged
Loading posts...
/home/u9235396/public_html/
#
on
none
loading
#
Sort Gallery
on
yes
yes
off
on
off
off